Kadra

Bożena Jurczak

Właściciel, nauczyciel wychowania przedszkolnego. Pedagog z wykształcenia i zamiłowania, ukończyła pedagogikę przedszkolną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą i metodykę z języka angielskiego oraz liczne kursy z zakresu tańca i zabaw twórczych.
Swoją drogę zawodową rozpoczęła od pracy w żłobku, już wtedy wiedziała, że praca z dziećmi to jej pasja. Wymyśla na poczekaniu ciekawe bajki, których przedszkolaki uwielbiają słuchać. Jej druga pasja to teatr, którą również realizuje w przedszkolu, pisząc scenariusze do przedstawień.
Prywatnie mama Julki.

Nina Kranc

Właściciel, nauczyciel wychowania przedszkolnego, ukończyła pedagogikę przedszkolną oraz pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, posiada bogate doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym w Polsce i za granicą (Francja), certyfikowany nauczyciel języka francuskiego, absolwentka kursów językowych oraz metodycznych. Prywatnie mama dwóch córeczek Karolinki i Uli. Zainteresowania: podróżowanie, dobra książka, muzyka bluesowa, spędzanie czasu z rodzinką

Michał Kranc

Właściciel, dyrektor w Hippo Art, doktor nauk humanistycznych, absolwent UJ z zakresu zarządzania oświatą, dodatkowo ukończył studia pedagogiczne o kierunku pedagogiki rodziny i resocjalizacji, pracownik naukowy Krakowskiej Akademii, nauczyciel akademicki, oraz wychowawca w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym, nauczyciel dyplomowany. W przedszkolu zajmuje się nadzorem pedagogicznym. Prywatnie tato Karolinki i Uli. Zainteresowania: muzyka, sport. Uwielbia podróżować i spędzać czas z rodziną

Ciocia Justyna

Ciocia Magda

Nauczyciel wychowania przedszkolnego, z wykształcenia i z pasji. Ukończyła pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą z pracą socjalną oraz zintegrowaną edukację wczesnoszkolną. Odbyła wolontariat w Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom z ADHD i innymi dysfunkcjami. Dba, by popołudnia spędzone w naszym przedszkolu nie dłużyły sie dzieciom i sprawia, że dzieci nie chcą go opuścić. Uwielbia zabawy ruchowe, sporty, energiczną muzykę: latynoską, rockową i rockandrollową.

Ciocia Ula

Ciocia Magda

Wykwalifikowana "opiekunka dziecięca", nie tylko z wykształcenia, lecz również z pasji. Potrafi bardzo dobrze zorganizować dzieciom czas wolny, nie odmówi pomocy nikomu. Jej hobby to wędkarstwo ;)

Ciocia Aneta

Czuwa nad dobrą atmosferą całego przedszkola. Wszystkim pomoże, powie dobre słowo, można na niej polegać. Dba o wygląd naszego przedszkola. Ma nieskończoną ilość pomysłów na dekoracje, nie tylko świąteczne.

Ciocia Jola

Dobra dusza naszego przedszkola, z uśmiechem, wsparciem dla każdego. Nie przejdzie obojętnie wobec nikogo. Dba o porządek i czystość.

Ciocia Ania

Logopeda, posiada stopień nauczyciela dyplomowanego. Ukończyła nauczanie początkowe na UJ oraz logopedię na UP w Krakowie. Ciągle jednak wzbogaca swój warsztat pracy, kończąc różne formy doskonalenia zawodowego. Niezwykle doświadczony nauczyciel, profesjonalista w każdym calu. Praca z dziećmi stanowi dla niej ogromną radość, jest źródłem inspiracji i natchnieniem do codziennych działań. Jest niezwykle cierpliwa i pozytywnie nastawiona do świata. Uwielbia swój zawód.

Ciocia Marzena

Tancerka, choreograf. W naszym przedszkolu prowadzi rytmikę i balet. Ukończyła Państwową Szkołę baletową w Warszawie i Policealne Studium Wokalno-Baletowe w Gliwicach. Instruktorka tańca ludowego i współczesnego. Posiada dwudziestoletni staż pracy jako tancerka, a od piętnastu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą jako pedagog baletu. Jest autorką licznych choreografii do spektakli teatralnych. Swoją pasję łączy z umiejętnościami i zaraża nią wszystkich dookoła. Ciocię Marzenkę opisują trzy określenia: profesjonalizm, miłość do tańca i miłość do dzieci.

Ciocia Ola

Trenerka Małych Smoków, absolwentka pedagogiki. Uprawia Taekwondo od 1997 roku. Posiada stopnień mistrzowski PUT i TI. Instruktor Taekwondo, sędzia Narodowy PUT. Dwukrotna Mistrzyni Europy ETF, wielokrotna Mistrzyni Polski PUT. Mistrzyni Polski w Kickboxingu i Boksie.

Kamil Mróz

Tancerz klasy S, prowadzi w przedszkolu zajęcia z tańca towarzyskiego.